![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11919076
*
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 19:26:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/6 19:00:34
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Läs mer om Philippe Henri Noyer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad philippe henri noyer
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Läs mer om Philippe Henri Noyer
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/6 19:00:34 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.Läs mer om Philippe Henri Noyer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad philippe henri noyer
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25